Byť s láskou MAMOU v zdraví aj v chorobe, vo dne aj v noci…

Sú noci, keď viac bdieme než spíme. Sú Dni, kedy utierame nošteky, ale aj horúce slzy zo svojej zúfalo vyzerajúcej tváre.

Meriame teplotu, fúkame rany, tíšime, utešujeme, nemáme čas v pohodlí sa najesť, osprchovať, vypiť kávu ani sa prezliecť z pyžama. Nosíme hrozný účes, ale o to radšej nosíme pri srdci svoje deti. Len preto aby cítili istotu, že sme v tom s nimi. Kojíme, hladkáme ubolené hlávky na svojej hrudi a keby sa to dalo, najradšej by sme všetky tie ich “boliestky” vzali na seba.

⇒ Založ si tiež svoj MAMA BLOG ⇐

Vtedy, keď siahame až za hranice našich síl, búrame všetky mýty o svojich slabostiach, i nedokonalostiach. Popierame všetky teórie dobre spiacej spoločnosti o tom, koľko by mal denne v priemere človek spať, jesť a venovať sa sebe, aby dokázal udržať v harmónii svoje telo aj dušu. Práve vtedy je to o tom, že MY, sme MAMY! Kto je viac ?!… A ÁNO, aj keď vedia byť tieto ubolené dni a nekonečné noci s chorobou či so zúbkami náročné, jediné objatie našich detí, jeden jediný úsmev vylieči náš strach o to najvzácnejšie čo nám život dal.

⇒ Vychovávať deti s láskou a rešpektom? Máme návod ako na to ⇐

…Venujem všetkým chronicky nevyspatým maminám, ich malým chorôbkam a “zúbkobojovníkom”. Želám vám veľa síl. Sme v tom spolu!

text: Veronika Kmeťková

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte svoj komentár!
Prosím, sem napíšte svoje meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.