Chodievate na rodinné výlety? Táto kniha vás nadchne!

Chodievate ako rodinka na výlety? Chcete si s deťmi zaznamenávať zážitky a fotky, aby ste sa k nim mohli neskôr vracať? Kniha Naše výlety je originálny darček pre všetkých, ktorí radi podnikajú výlety po Slovensku.

Kniha má vyše 130 strán, väčší formát a je rozdelená na 7 tematických kapitol.
V každej z nich si môžete spoločne naplánovať, kam by ste sa radi vypravili.
Chcete navštíviť pohorie, prírodnú zaujímavosť alebo historickú pamiatku?
Alebo vás to ťahá k vode, do zaujímavých miest, za zábavou a kultúrou či vás lákajú športové výlety?

Inšpirujte sa v ilustrovaných mapách a poznačte si do knihy, kam by ste chceli vyraziť.
Miesto výletu si môžete vyznačiť do mapy, ktorá je na to v každej kapitole špeciálne určená.
No a po návrate z výletu si zaznamenáte na pripravenú stránku svoje hlavné zážitky. Môžete pridať vstupenku, cestovný lístok, turistickú známku, pohľadnicu, obrázok alebo aj fotografiu.Vďaka knihe Naše výlety už nikdy nezabudnete, kedy a kde ste boli a čo ste prežili. Po čase budete v knihe celá rodina listovať a smiať sa spolu napríklad na hláškach z výletov.

Najmä deti, ale aj dospelých potešia krásne ilustrované mapy s konkrétnymi tipmi na spoločný výlet. Vždy na nasledujúcej strane si môžete zapísať, kam sa chcete pozrieť a na ďalšej strane je mapka Slovenska, aby ste si do nej mohli zaznačiť, kde všade ste už boli.
Na ďalších stranách už vypĺňate – dátum výletu, odkiaľ a kam, čo zaujímavé ste videli, aké bolo počasie, pridáte zážitok, nejakú hlášku ap. A samozrejme, na každej strane je miesto na väčšiu fotografiu, prípadne 2-3 menšie.

Čítaj tiež: Prípad strateného náhrdelníka

Kniha je tiež vhodným darčekom pre tých, ktorí si radi zaznamenávajú dôležité medzníky v rodine. Nájdete v nej veľa informácií a tipov na výlety, krásne ilustrácie a samozrejme miesto pre vás. Kniha je z autorskej dielne Moniky Kopřivovej, ktorá sa už niekoľko rokov zameriava na budovanie medzigeneračných vzťahov a uchovávanie rodinných spomienok. Z jej produkcie už poznáme knihy ako Babička, rozprávaj a Dedko, rozprávaj. Neskôr vyšiel Strom života našej rodiny, Časozberná kronika našej rodiny, či hra Ako to bolo kedysi?

 

Milan Buno, knižný publicista

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte svoj komentár!
Prosím, sem napíšte svoje meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.