Slavomíra Kollárová a Jaroslav Kollár začali v roku 2006 vyrábať dekorácie do izieb. Dnes je to už zabehnutá firma, ktorá vyrába nálepky na stenu, šablóny na maľovanie, obrazy, tabuľky o narodení a narodeninové priania pre mamky, oteckov a deti.

inspio
Inspio

Po celý rok sú rôzne príležitosti, kedy môžete obdarovať svojich blízkych. Napríklad tabuľkou ku dňu matiek, na ktorú vám www.inspio.sk vytlačí akýkoľvek text. Vy ste už premýšľali, čo darujete svojej mamke?

inspio
Inspio

Nezabúdajú ani na narodeninové priania, ktoré sú vytlačené na luxusnej Dibondovej™ tabuľke. Hrubá a pevná doska, ktorá sa zavesí na stenu ako obraz. Môžete si na ňu napísať báseň, vtipnú príhodu, alebo jednoduché venovanie.

tabulka
Inspio

Najradšej však vyrábajú narodeninové tabuľky pre detičky. Mamičky tabuľky objednávajú ešte z nemocnice, keď sa im narodí dieťatko. Meno, váha dieťatka pri narodení a aj čas si mamičky nechajú vytlačiť a pre bábätko majú od izby jeho prvú narodeninovú tabuľku.

inspio
Inspio

A čo je toto? To je tabuľka pre ,,Úžasného muža,, ktorú môžete venovať svojej láske a na konci nezabudnite pridať podpis, alebo venovanie. INSPIO má v ponuke veľa personalizovaných tabuliek, ktoré vám upravia špeciálne na mieru. Stačí napísať a opýtať sa. Tak neváhajte a nahliadnite, čo najnovšie vyrobili a pridali do ponuky.

 

Inspio
Inspio

Mohlo by vás zaujímať: Milovníčky pastelových farieb sem! Takto krásne šije a pečie maminka Zuzana.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte svoj komentár!
Prosím, sem napíšte svoje meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.