Michala Grešková, autorka blogu Dorota & Greta napísala ďalší vydarený článok. Len tak ako to ona vie, jednoducho a skvostne.

Mamblogerka roka 2018 si užíva materskú na plné obrátky. Jej najmladšia dcéra Agáta si momentálne pýta všetku jej pozornosť. No dve ruky na tri deti nestačia, tak si Miška šikovne pomáha nosičom. “Ja nenosím, lebo mi to niekto povedal, nenosím lebo som si o tom veľa prečítala a teraz to budem nútiť čítať aj vás. Ale milujem to. Milujem to pre každú jednu intenzívnu chvíľu kedy sme spolu. Ako teraz.”

Miška opisuje čo pre obe nosenie zanemená, ako všetky štyri tancujú,  jašia sa, ľúbia a užívajú bežné spoločné chvíle. Zároveň to však prirovnáva a nostalgicky spomína na  nezabudnuteľné tínedžerské časy na “dedinskej diskotéke,v širokých nohaviciach, bielych teniskách a zapletených vrkočoch”

Prečítajte si celý nový post od víťazky kategórie Mamabloger roka 2018 na Dorota & Greta a sledujte jej instaživot na @michalagreskova

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte svoj komentár!
Prosím, sem napíšte svoje meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.