Ktorá malá princeznička by nechcela svoj vlastný domček pre bábiky. Dievčatá aj chlapci sa v tomto miniatúrnom svete výborne vyhrajú.

Nejedna maminka ale svojim ratolestiam túto nádheru často ticho závidí, preto sme dnes vybrali domčeky, ktoré sú určené nám. Veľkáčom.

Niežeby sa s nimi nedalo hrať, ale sú také krásne, že sa na ne stačí pozrieť a hneď vedia spríjemniť deň. A ak máte v sebe dávku kreativity, zručnosti a trpezlivosti, môžete si takýto domček vytvoriť aj sami.

Všetko je to ručná práca. Zhotovenie nábytku a doplnkov do týchto mini príbytkov trvá celé hodiny. Celkový dojem tvoria hlavne detaily. A práve tie premenia tieto domčeky na malý skutočný svet, v ktorom je dovolené snívať aj nám. Dospelým.

Niečo pre romantické duše

Chalupu, kaviarničku, domček u starej mamy, či útulný domček pri mori? Vytvoriť si môžete čokoľvek čo lahodí vášmu vkusu či spomienkam.

Drevo, sadra, korok, papier, kamienky, slamky, nefunkčné hračky… Všetky tieto materiály môžete použiť na výrobu vášho malého raja. Tak čo, trúfate si?

Svoje si nájdu aj milovníci moderného minimalizmu

Mini doplnky do domčekov si môžete samozrejme aj kúpiť. Miniatúrnu cenu za ne ale určite nečkakajte. Bývajú často drahšie ako v ich reálnej veľkosti.

Čítajte tiež: Kúzelné upratovanie, ktoré zmení váš život

Na záver video – návod na výrobu víkendového domčeka

Miniature Modern Party Home DIY.

When you can't afford a real house. . . 😉🤩Eg Moon

Uverejnil používateľ Eg Moon Štvrtok 10. januára 2019

Tak čo na to hovoríte? Napíšte nám do komentu, či vaša láska k domčekom pre bábiky stále pretrváva a ako by vyzeral váš vysnívaný.

zdroj fotografií: pineterst.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte svoj komentár!
Prosím, sem napíšte svoje meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.