Starý rok sa nám pomaly končí a býva už raz krásnym zvykom zaželať si navzájom, aby bol ten ďaľší zas o niečo krajší. Vybrali sme pár novoročných prianí a pozdravov pre našich blízkych. Nech vedia, že na nich myslíme a v novom roku im prajeme len to najlepšie.

♡♡♡

Do nového roku veľa splnených snov Ti prajem. Nech Tvoje srdce pre vernú lásku denne bije a šťastie na duši Ti radostne žije. Hm, a aké predsavzatie do nového roku si treba dať? No predsa aspoň 24 hodín denne sa milo usmievať

♡♡♡

S pomocou Božou prežili ste zas ďalší v rokov slede. Nech ruka Božia pevne, iste
vás v roku novom vedie. Nech dary jeho milosti vás po celý rok chránia, nech dá vám šťastia, radosti a hojnosť požehnania.

♡♡♡

Čo bolelo – nech sa zhojí, čo tešilo – nech sa zdvojí. Aby boli v novom roku, iba slzy šťastia v oku. Nech Ťa láska stále hreje, nech Ti nikdy smutno nie je. V novom roku nech Ti zdravie dobre slúži, nech máš vždy to, po čom túžiš.

♡♡♡

V novom roku veľa pohody, šťastné náhody,
žiadne nehody, významné dohody, úsmevné príhody a ďalšie života výhody.
To všetko praje

♡♡♡

Ďalší nový rok je tu zas, o rok zostarne každý z nás. Nech teda lepší bude o stokrát, nech stále má Ťa niekto rád.

♡♡♡

Hviezda na nebi svieti a deň za dňom letí. Do konca roka je už len krok, tak Ti želám šťastný a krásny nový rok …

♡♡♡

Nech všetko zlé opustí Ťa ešte v tomto roku, Nech niekto blízky je vždy po Tvojom boku, Nech v novom roku zdravie je Tvoj kamarát, a rob vždy len to, čo máš rád. PF 2018

♡♡♡

Nech Ťa v novom roku stretnú na každom kroku iba príjemné veci aké si prajeme všetci. Nech Ťa v novom roku stretnú na každom kroku úspech, zdravie, šťastie, nech Ti konto rastie.

♡♡♡

Želajme si v novom roku, dobrých ľudí vždy po boku. Zdravia, lásky plný dom a spokojný život v ňom.

♡♡♡

V novom roku veľa lásky, aby nebol taký ťažký, taký, ako bol ten starý, nech sa nám v ňom lepšie darí …

♡♡♡

Rok sa už končí, možno bol krátky. Všetkým Vám želáme príjemné sviatky a šťastný Nový rok.

♡♡♡

Rieknime slová dnes, čo dávno sme neriekli, a zobrať skúsme späť tie, čo nám utiekli. Nech slza šťastia ligoce sa v oku, tak žime každý deň v novom roku.

♡♡♡

Nový rok nech je plný šťastia, zdravia, dobrých ľudí. Ráno nech Ťa láska budí, nech je s Tebou koho ľúbiš, maj vždy všetko, po čom túžiš.

♡♡♡

Nechajme bokom starosti, je tu doba radosti. Odšpuntujme fľaštičky, rozdávajme pusinky. A potom nech sa spieva, oslavuje, vinšuje a gratuluje.

♡♡♡

Do nového roku veľa šťastia, lebo je krásne, veľa zdravia, lebo je vzácne. Veľa lásky, lebo jej je málo a veľa všetkého, čo by za to stálo

♡♡♡

Do pohára šampanské, do srdiečka lásku, k tomu božtek pre šťastie, zdravia plnú kapsu.  Anjelsky krásne sviatky a čertovsky dobrý nový rok prajú…

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte svoj komentár!
Prosím, sem napíšte svoje meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.