Pedikúra Ironickej mamy

pedikura

Ako som si chcela užiť pedikúru

Asi každý má vo svojom okolí niekoho, kto pravidelne navštevuje rôzne kozmetické procedúry ako manikúry, pedikúry, masáže… Ja mám takého kamaráta. Chlap ako hora, ale tieto veci má zmapované a keď raz povie, že nejaká pedikérka je dobrá, tak je proste dobrá. Tak mu píšem: “Potrebujem pedikúru, je to súrne. Včera bolo neskoro. Pred rokom bolo neskoro. Pomôž!”

Slovo dalo slovo, padol termín a ja som sa po 24 dňoch vybrala užiť si prvé minúty bez malej. A ako dobre mi to padlo!!! Pani pedikérka mi urobila kávičku a nepýtala sa pohoršene či pijem kávu keď dojčím. Miesto otázok či malá poslúcha sa ma radšej opýtala aký lak chcem na nechty. Pripadala som si trochu ako ten vojak, čo po rokoch vyliezol ozbrojený z džungle a zistil že vojna dávno skončila.

Ako to nakoniec dopadlo

Dopadlo to tak, ako to dopadnúť malo. A muselo. Poriadnym trestom pre krkavčiu mater čo si užíva kozmetiku bez dieťaťa.

Keď som prišla domov malá spala. Zamierila som si to so svojimi oslňujúcimi chodidlami priamo do sprchy užiť si ešte 15 minút ticha. A v takej tej eufórii sa vám veľmi ľahko môže stať, že siahnete o poličku vedľa a namiesto sprchového gelu schmatnete šampón pre psy. V tom lepšom prípade si to všimnete hneď. V tom horšom až za päť minút, keď si ním dôkladne umyjete podpazušie a začnete premýšľať prečo váš sprchový gel zrazu tak pekne voní.

Nuž, tak mi treba.

Vaša Ironická mama, ktorá bude mať dlhú a jemnú srsť vďaka obsahu norkového oleja. 🙂

text: Radka Repková

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte svoj komentár!
Prosím, sem napíšte svoje meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.