jednorozec

A teraz pravdu!

… Kľudne môžem klamať (no nebudem!) o tom, aký mám WOW “no problem” život. Aká som mega silná a ako nepoznám žiadne problémy. Nič ma netrápi, netrpím migrénou, zdravie mi slúži na 100%. Dokážem kontrolovať svoju prchkú povahu, moje dieťa
má ukážkový spánkový režim, spávam nepretržite minimálne 8 hodín denne, nezažila som laktačnú krízu ani 3x zápal prsníka, aj že mi nikdy “nešvitorilo” v hlave a nemala som zmätok v srdci…ani žiadne komplexy. Nemala som 100 chutí zabaliť to a od všetkého ujsť. Mohla by som ešte dodať, že môj pôrod bol tutovka “alla cisarák” a šestonedelie najkrajšie obdobie v mojom živote (to šestonedelie, o ktorom každý mlčí, lebo to sa asi nepatrí hovoriť, ako to nedávam, potrebujem pomoc a mám chuť všetkých prizabiť. Ako mi “nič ma do toho nie je, ale…”, či “myslím to dobre…” a podobné “dobre mienené rady” akéhokoľvek druhu privádzali do úplného MATKOzúfalstva.🚺

A tak!

Hovorme viac o našom ženskom zdraví, fyzickom aj duševnom. Lebo je vzácne a občas také krehké. Hovorme o prevencii, ktorá je dôležitá. Myslime viac na seba. Na svoje zdravie. Motivujme sa a podporujme, počúvajme a menej súďme… kojo/nekojo, nosnica/nenosnica, matka/nematka. Všetky sme predsa ženy.
A keď ste toto dočítali až sem, tak ste mi nemohli dnes urobiť väčšiu radosť. Už keď je ten Blue Monday…💙Majte sa krásne!

Za milé slová do denníčka ďakujeme čitateľke Veronike Kmeťkovej. 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte svoj komentár!
Prosím, sem napíšte svoje meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.