VIDEO: Speváčka Mamba prespievala s priateľom Tonym známy romantický hit Shallow

Speváčka Dáša Mamba Sharközyová s jej priateľom tanečníkom Tonym prežívajú najkrajšie obdobie svojho života. V novembri minulého roka sa im narodil krásny synček a rodičovstvo si obaja naplno užívajú.

Z Mambiných fotografií na Instagrame je cítiť, že speváčka je naozaj šťastná a zamilovaná. S priateľom tvoria pár niekoľko rokov a so synom Manolom je z nich už krásna rodinka.

View this post on Instagram

❤️❤️❤️…

A post shared by Mamba Dasha 💋 (@mambadasha) on

Pred pár dňami Mamba prekvapila svojich fanúšikov a ukázala, že jej priateľ nie je len výborný tanečník ale aj spevák. Spoločne prespievali známy hit Shallow z filmu Zrodila sa hviezda. Video si môžete pozrieť na jej YouTube účte priamo TU.
“Tentokrát to bolo také “naozaj”, čo bolo pre Tonyho ťažké, keďže on nie je spevák, ale potrápili sme sa a nakoniec sme to zvládli a tešíme sa z toho “ píše na svojom Instagrame Mamba. Cover k známej piesni dali zamilovaní čerství rodičia naozaj profesionálne, čo poviete?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte svoj komentár!
Prosím, sem napíšte svoje meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.