Také bežné rána s deťmi by u viacerých maminiek vyzerali približne rovnako. U maminky Tainy Licciardo – Toivola by vám tak úplne bežné asi neprišli. So svojím, o dvadsať rokov starším manželom Paulom majú totiž desať detí.

zdroj : Instagram /Taina Licciardo Toivola

Medzi najstarším a najmladším dieťaťom je dvadsaťročný rozdiel. Žijú vo Fínsku na polosamote, jedia iba vegánsku stravu a špecifické na nich tiež je, že nosia prevažne bielu, čiernu a šedú farbu, prípadne riflovinu. Aj ich dom, ktorý je obklopený krásnou prírodou sa ladí v rovnakých farbách a je veľmi minimalisticky zariadený.

zdroj: Instagram / Taina Licciardo – Toivola

Potom čo Taina pridala na svoj YouTube kanál video o tom ako vyzerá jej bežné ráno, počet sledovateľov tejto rodiny rapídne stúpol. Zaujímavé je ako to táto žena úžasne zvláda. Jej muž Paulo na videách síce zachytený je, ale nezapája sa. Všetky deti sú veľmi dobre vychované. Každé hrá na nejaký hudobný nástroj alebo spieva a staršie ukážkovo pomáhajú mladším. Deti sa vzdelávajú doma, okrem najstarších. Tí už navštevujú univerzitu, aby sa zdokonaľovali v umeleckom smere.

zdroj: Instagram / Taina Licciardo – Toivola
zdroj: Instagram / Taina Licciardo – Toivola
Že ide o nie bežnú rodinu svedčia aj mená ich detí, ktoré sú naozaj netradičné. Leonardo Shakespeare King James Cleopatra D’Artangnan Omega Aphrodite Romeo Jerusalem Nefertiti

Pre Tainu začína deň o tretej hodine ráno, kedy si nájde čas pre seba. Pripraví raňajky a domácnosť, aby bolo všetko hotové keď sa deti zobudia. 


Počujete tú melódiu??? Vianoce sa blížia! Viac o melódii Vianoc v denníku Reumamy…


 

 

 

 

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte svoj komentár!
Prosím, sem napíšte svoje meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.