Dominique je 30-ročná mama dvoch dcér pochádzajúca z Veľkej Británie. V roku 2015 sa rozhodla opustiť zamestnanie a zostala doma. Stala sa tak mamou na plný úväzok. Okrem svojho blogu www.allthatisshe.com, kde minimalisticky opisuje svoj životný štýl, si jedného dňa na instagrame rozbehla fotoprojekt pod názvom #allthatisthree. Zaznamenáva v ňom roztomilé fotografie, ktoré jedinečným a premysleným spôsobom zachytávajú život s jej dvoma dcérami Amelie(11) a Penny(4).mama blog

Celý projekt vznikol náhodne, keď sa Amelie a Penny neplánovane s rovnakými účesmi obliekli do pásikavých podobných kusov oblečenia. Vznikla z toho rozkošná fotografia, ktorá si rýchlo získala na instagrame svojich fanušíkov.

mama blog
Prvá fotografia, ktorá odštartovala projet All That Three

Rýchlo začali vznikať ďalšie nápadité fotografie. V rôznych oblečkoch či dokonca maskách

A nie len to

Dominique vytvára aj ďalšie krásne fotografie, ktoré postuje na svojom IG účte s bohatým zástupom fanušíkov. Jej kreativita nemá konca a tak sa dievčatá objavujú na fotografiách v čoraz krajších “obrazoch“.

Dominique svoje rozhodnutie zostať doma neľutuje.  “Najcennejšie pre mňa ako matku je sledovať, ako obe vyrastajú do chytrých, vtipných a mladých dám, ktoré ma každým dňom ohromujú a robia mi radosť, potom viem, že to robím správne.” Viac krásnych fotografií zo života Dominique nájdete na Instagrame.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte svoj komentár!
Prosím, sem napíšte svoje meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.