Máloktorá mamina sa vyhne sviatočnému priberaniu. Príprava všakovakých dobrôt, návšteva babičiek s ponukou najlepšieho vianočného pečenia. Slané, sladké, punče, víno a papučová kultúra pred telkou si určite vyžiada svoju daň a keď nás po sviatkoch pozdraví pani váha, veľmi rýchlo zistíme, že s tým treba niečo robiť.

Niektorí vyrazia na hory. Turistika, lyže, alebo obyčajné prechádzky s deťmi sú určite najlepšou voľbou ako sa sviatočných kilečiek bezbolestne zbaviť.

Zhodiť kilá naviac môžete ale aj v pohodlí domova. Jednoduchými cvikmi sa rýchlo dostanete do formy ako mama Anite, ktorá v roku 2018 vyhrala súťaž Do formy a schudla krásnych 17 kíl. Samozrejme to nebolo zadarmo. V článku o jej premene si môžete prečítať ako to celé prebiehalo.

Víťazka súťaže vám ukáže ako správne a efektívne cvičiť priamo u vás doma v obývačke.

Cviky na ďalšie problémové ženské partie nájdete priamo na YouTube účte Mama vo forme. Ak sa chcete rovnako ako táto mama zúčastniť súťaže Do formy s časopisom Muscle&Fitness, práve teraz máte možnosť. Prihlasovanie je otvorené do 15.1.2019 a jednoducho tak spravíte na stránke doformy.eu. Zabojujte a vyhrajte svoje vysnívané telo ako sa to podarilo mame Anite.

Tak do chudnutia, maminky!


Náš tip: 10 princípov intuitívneho stravovania. Ako schudnúť natrvalo.


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Napíšte svoj komentár!
Prosím, sem napíšte svoje meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.